Ana sayfa

Zhejiang Hengrui Technology Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili
Zhejiang Hengrui Technology Co, Ltd ( HR E SYS ), küresel pazarda Batarya Endüstrisi ve IOT (Nesnelerin İnterneti) + Akıllı Enerji Çözümleri pazarında faaliyet göstermektedir.

Yüksek pil kapasitesi ve gelişmiş Akü Yönetim Sistemi (BMS) teknolojisi geliştirme yeteneği ile profesyonel bir akü ve sistem çözümü sağlayıcısı olan HRESYS, kurşun asit aküler, lityum iyon aküler, enerji depolama sistemleri ve elektrik gibi ürün ve çözümler sunabilmektedir. araç aküsü müşteri ve pazarın talebine göre değişir. 20 yıldan fazla bir süre içerisinde, ana grubumuzla ortaklaşa çalışan denizaşırı ekip olarak HRESYS hızla büyümekte ve ürünlerimiz ve çözümlerimiz zaten tüm dünyada 50'den fazla ülkede yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Uluslararası pazarlama tecrübemiz ve kabiliyetimiz, gelişmiş batarya üretim tesislerimiz, BMS ve batarya paketi geliştirme kabiliyetimiz sayesinde sektörde profesyonel bir iş ortağı olabileceğimize eminiz.
Zengin denizaşırı deneyim ve yetenek
20 yıldan fazla bir süredir global endüstri deneyimi olan HRESYS profesyonel operasyon ekibi sayesinde, her alanda pazarlama, teknoloji geliştirme ve hizmetler konusunda ne olursa olsun, uluslararası hesaplarla ilgilenmek için zengin deneyimler edindik .
Gelişmiş Lityum İyon ve VRLA Akü Üretim Tesisleri
HRESYS üretim tesisleri, yüksek üretim verimliliği ve üretim kapasitesine sahip birinci sınıf dünya standartlarına dayanarak inşa edildi, böylece büyük hacimli gereksinimlerle karşılayabiliyoruz.
Akü ve BMS Tasarımında Çekirdek Yetenek  
HRESYS, pil hücreleri veya sistem çözümleri için ne olursa olsun büyük ölçüde Ar-Ge yeteneğine yatırım yapıyor. Piyasada akıllı bir enerji sistemi çözümü sağlayıcısı olan HRESYS, sadece pil ve pil değil, aynı zamanda gelişmiş BMS teknolojilerini tasarlama konusunda da güçlü bir yeteneğe sahiptir. İhtiyaca göre özel sistem çözümleri yapabilme yeteneğine sahibiz ve kendi tasarladığımız BMS ile kendi tasarladığımız Telekom Lityum İyon Akü Paketleri, birçok telekom operatöründe zorlu testlerden geçti.
 
Sosyal sorumluluk
Çin'de saygın bir şirket olarak, kalite kontrol sisteminden veya sosyal sorumluluktan bağımsız olarak paydaşlarımızdan güvenilir bir şirket olma sorumluluğumuza her zaman odaklandık, ISO9001 / ISO14001 / OSHAS18001 / CE / UL dahil tüm gerekli sertifikaları aldık ve Bizi daha iyi yapmak için en iyisini yapmaya çalışıyorum.
Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • 1995 HRESYS ana grubu, güç batarya pazarında çalışmak üzere kuruldu.
  • 2012 700.000 m2 VRLA batarya üretim üssü Jiangsu, Çin'de faaliyete geçti
  • 2018 HRESYS, küresel pazar için akıllı enerji çözümleri sağlamayı hedefleyen ortak bir kuruluştur.
  • 2018 Jiangxi, Çin’de toplam 6GWh Lityum İyon Pil Üretim Üssü

Zhejiang Hengrui Technology Co., Ltd. Zhejiang Hengrui Technology Co., Ltd. Zhejiang Hengrui Technology Co., Ltd. Zhejiang Hengrui Technology Co., Ltd. Zhejiang Hengrui Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : HRESYS

No. Çalışanları : 4000~5000

Yıllık satış : 1200000000-1300000000

Yıl kurulan : 1995

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Zhejiang Hengrui Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Zhejiang Hengrui Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Zhejiang Hengrui Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Zhejiang Hengrui Technology Co., Ltd. Sertifikalar